Wyśniona Jedenastka

Tytuł: Wyśniona Jedenastka
Autor: Paweł Fleszar
Ilość stron: 402

Książkę można znaleźć pod tym linkiem: http://sportkrakowski.pl/wysniona-jedenastka-e-book/


  Jest to opowieść o przygodach Macieja - dziennikarza sportowego oraz Agnieszki - siatkarce, a zarazem studentce. Wszystko dzieje się w 2004 i 2016 roku, w Krakowie, przede wszystkim w środowisku sportu.

  Pewnego wieczoru Maciej wraz ze swoją przyjaciółką znajdują w Wiśle martwego mężczyznę. Z ciekawości postanawiają jednak wrócić po kilku dniach i obejrzeć tamto miejsce, nie spodziewając się, jakie konsekwencje to za sobą przyniesie. Para zostaje wplątana w intrygi, a wszystko przez to, że chcieli się dowiedzieć, jak zginął mężczyzna odnaleziony przez nich na spacerze. Po dwunastu latach sprawy z przeszłości wracają, a Agnieszka znajduje się w samym centrum wydarzeń razem z dziennikarzem.

  Historia jest dosyć złożona, lecz w miarę przejrzysta, jeśli nie pogubi się w czasie akcji konkretnych rozdziałów. Zakończenie bardzo mnie zaskoczyło, oczywiście w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Książkę czytało mi się szybko i łatwo, choć nie do końca rozumiałam pewne rzeczy, ze względu na to, iż nie interesuję się ani nie znam na sporcie. Jednak przypadła mi do gustu i na pewno znalazłaby się w moim księgozbiorze, jeśli zostałaby wydana.

/Stef

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Zwiadowcy 14: Pojedynek w Araluenie

Drużyna Kaldera